Psát do Domácích novin může úplně každý

Jičínští fotbalisté porazili Chlumec 4:0

01.10.2018
Ilustrační foto
Zápas byl důležitý pro obě mužstva - Jičínu se až na smolnou porážku v Novém Bydžově daří, hosté vyhráli čtyři poslední zápasy a dnešní vítěz se tak posune tabulkou výš. Za krásného slunného počasí začala obě mužstva aktivně. V 15. se dostal do šance Nálevka, ale vybíhající brankář Kukal byl rychlejší. O minutu později se dostal do vápna zleva Vích a do protipohybu brankáře střílí vedoucí branku Jičína - 1:0 - skvělý začátek!! V 17. jsme ve středu zbytečně ztratili míč a Hartman se dostal až před Puše, který zachránil naše čisté konto. V 25. chytá Puš nadvakrát střelu hostí po dalším brejku po levé straně. Ve 30. po rohu zprava usměrňuje Kocourek hlavou míč ke vzdálenější tyči a zvyšuje na 2:0. Ve 39. vyzkoušel Pušovu pozornost hostující Labík střelou z 20 m. Ve 42. střílí nebezpečně po rohu Kocourek. Úvod 2. poločasu patří hostům, obrana Jičína s brankářem Pušem ale pracovala spolehlivě. V 57. se ve velké šanci ocitl Kanaval, ale „zvoleje" netrefil dobře míč. V 59. přinutil k zákroku u pravé tyče Puše hostující Labík. V 60. unikl všem dnes s chutí hrající Kocourek a zvyšuje na 3:0!! Podobnou akci si tentýž hráč zopakoval za 2 minuty a zkompletoval tak svůj dnešní hattrick a zvýšil na 4:0!! To jsme již ovládali hru, přesto hosté v 76. trefují břevno a v 80. chytá Puš Pilařovu střelu zblízka. Utkání končí zaslouženou výhrou 4:0.

SK Jičín - FK Chlumec n. C.  4:0

Branky: Kocourek 3, Vích. Rozhodčí: Nývlt Roman, ŽK 0 : 2, ČK 0 : 0, Diváci: 100.
Sestava Jičína: Puš - Šaroun, Ulvr, Ŕeháček, Odvárko - Nálevka, Míka - Kocourek, Vích (70. Urban), Sajdl (65. Matějka) - Kanaval L. (81. Jeník).